Hakkımızda

SRTNET HAKKINDA

1998 yılında Hasan Sertçelik'in, Perl/CGI uygulamaları geliştirmekle başladığı süreç çeşitli oluşumlardan sonra nihayet; 2004 yılı Temmuz ayında 50 Milyar TL. sermaya ile SRT NET BİL.İNŞ.TUR.TER.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ şeklinde Ankara Sitelerde şirketleşmiştir. Şirketin Ana uğraş alanı SRTSOFTWARE markası altında ticari ürünler geliştirmek olarak belirlenmiş bunun yanında bu iş için gerekli yan sektörler olan bilgisayar donanım satış-teknik destek, onarım, web-dizayn, tercüme, ithalat-ihracat ve turizm gibi sektörlerde de boy gösterme kararı alınmıştır.


Eğitim Danışmanlığı ve Yayıncılık
2015 yılı itibarı ile de şirket ana sözleşmesinde değişiklik yapmak suretiyle; firma ünvanı "SRT NET BİLİŞİM BASIN YAYIN TERCÜME REKLAM ORGANİZASYON TURİZM GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ" olarak değişerek, şirket bünyemizde SRT Yayınları ve Kitap Satış faaliyetlerine başlamıştır.
Yayınevi ve Kitap satış faaliyetlerini "Çamlık Mah. Bostancık cad. 1841 sok. 6/6 Altındağ/Ankara" adresinde açılan yeni Şube ve deposu ile yürütmeye başlamıştır.

Şirket merkezimiz "Mebusevleri Mah. Dögol Cad. No:37/4 Beşevler, 06580 Ankara" adresine taşınarak SRT GROUP adı altında 2015 yılı içerisinde merkezi İngiltere, Londra’da olan LONDON SCHOOL OF ARTS DİL VE SANAT akedemisi ile ortaklık anlaşması yapmış yurtdışında dil ve sanat eğitimi hizmeti vermeye başlamış olup, ayrıca inovasyon, teknoloji alanlarında, yüksek büyüme potansiyeline sahip ve kendi alanında lider konumdaki firmaların distribütörlüklerinden oluşan bir portföy oluşturmuştur.

Sirketimizin Mernis numarası:0781034858400019
Ticaret Sicil kodu:193415